Akcija
ComfortTouch | termostatas

ComfortTouch | termostatas

Gamintojas: Comfort Heat (Lietuva)
Prekės kodas: 19115967
Ar turime: Sandėlyje
137.01€ 123.31€
Be mokesčių: 101.91€

Išmanusis ComfortTouch termostatas su 2 colių spalvotu lietimui jautriu ekranu, programuojamas su valdymo prisitaikymo funkcija, energijos vartojimo ir planavimo kontrole, programoje pasirenkamu oro ir grindų jutikliu, maks./min. grindų temperatūros nustatymo funkcija, parenkama grindų jutiklio varža, QR kodu programavimui ir trikdžiams nustatyti.
ComfortTouch įdiegta savaitės programa, pritaikyta Lietuvos klimato sąlygoms ir paros režimui, taip pat lengvai programuojamas pagal individualius poreikius. Termostate integruoti 5 temperatūros nustatymo ciklai per parą, pasirenkamas kiekvienos savaitės dienos režimas, klaidų nustatymo ir apsaugos nuo vaikų funkcija, kalbų meniu. Dingus el. energijai, programavimo duomenys išsaugomi neribotą laiką, o datą ir laiką išsaugo 5-rių metų baterijos atsarga . Termostatas montuojamas sienoje į standartinę potinkinę dėžutę ir tinka žinomiausių jungiklių gamintojų rėmeliams.
ComfortTouch skirtas šildomų grindų, kambario šildymo ir šaldymo sistemų valdymui. Lengvai valdomas, komplektuojamas su oro ir grindų temperatūros jutikliais, programoje parenkama reikiama grindų jutiklio varža (12kΩ – 47kΩ), universalus, suderinamas su kitų gamintojų grindų jutikliais, tinka renovuojamoms šildomų grindų sistemoms.

 

Įtampa 100- 230 V
Maksimali apkrova  16 A / 3600 W
Ekranas 2”, 176×220 taškų TFT, spalvotas, jutiminis ekranas
Įjungimo / išjungimo jungiklis Dvipolis
Suvartojama galia parengties režime 0,5 W
Temperatūros skalė +5 °C … +40 °C
Grindų temperatūros ribojimas +5 °C … +40 °C
Laiko, elektros energijos sąnaudų išsaugojimas 5 meta
Nustatymų išsaugojimas Visą laiką
Jutikliai Grindų ir aplinkos
Jutiklio varža NTC (12 kΩ) 3m
Elektros energijos sąnaudų skaitiklis TAIP
Matmenys 82x82x40 mm
Įleidimo gylis  23 mm
Apsaugos klasė  IP 21
Garantija  3 metai