Akcija
GFP reguliuojamas kolektorius 7 žiedai su pamaišymo mazgu

GFP reguliuojamas kolektorius 7 žiedai su pamaišymo mazgu

Gamintojas: GF POLSKA (Lenkija)
Prekės kodas: GFP100007M
Ar turime: Sandėlyje
687.68€ 481.38€
Be mokesčių: 397.83€

Turimi variantai

*

Žalvarinis reguliuojamas kolektorius su debitomačiais  7 žiedai + pamaišymo mazgas GFP 004 ESBE +  2 autotomatiniai nuorintojai +  14  antgalių vamzdžiams pajungti (diametras pasirinktinai - 16, 18, 20)

Kolektoriai gaminami iš aukštos kokybės žalvario, tai užtikrina aukštą gaminio kokybę

 Debitomačiai palengvina sistemos balansavimą, leidžia pasiekti maksimalų šildymo sistemos efektyvumą.

Žalvarinis reguliuojamas kolektorius su debitomačiais naudojamas vandens srautui grindų ar radiatorinio šildymo sistemoje valdyti. Kiekvienas šildymo sistemos vamzdelis prijungtas prie kolektoriaus, o tai leidžia valdyti vandens srautą ar šilumos kiekį kiekviename pastato kambaryje atskirai.  Kolektorius sudarytas iš tiekimo ir grąžinimo kolektorių. Tiekimo kolektorius leidžia atjungti kiekvieną žiedą, o srauto matuoklis (debitomatis) leidžia subalansuoti tolygų šildymą ir srautus. Grąžinimo kolektorius turi integruotus  vožtuvus, kurie užtikrina optimalų hidraulinį sistemos balansą.  Vožtuvai gali būti valdomi elektroniniu būdu naudojant termines pavaras arba jie gali veikti naudojant tiesioginio veikimo temperatūros reguliatorių. 

 Komplekte:  kolektorius su nipeliais, tvirtinimo detalės, debitomačiai kiekvienam žiedui, uždarymo ventiliai kiekvienai atšakai, grįžtamo srauto ventilių pajungimas M30-1,5. tinkamas el.pavaroms

Komplekto ilgis 600mm

Komplekto aukštis 360mm

GFP serijos pamaišymo mazgas grindinio šildymo kolektoriams su ESBE termostatiniu vožtuvu reguliavimui ir cirkuliaciniu siurbliu. Šis pamaišymo modulis buvo sukurtas kaip jungtis, jungianti šilumos šaltinį ir šildymo sistemos kolektorius (pvz. grindinio šildymo). Jis yra skirtas jungimui prie grindinio šildymo kolektoriaus, turinčio nuo 2 iki 12 kontūrų, bei atitinkamos šilumnešio, kuris cirkuliuoja grindinio šildymo sistemoje, temperatūros palaikymui.

Maksimalus darbinis slėgis 10 bar
Maksimali darbinė temperatūra 90 °C
Vožtuvo temperatūros nustatymo ribos 20-55 °C
Vožtuvo Kvs vertė 3,4 m³/h
Vožtuvo reguliavimo tikslumas +3 °C
Cirkuliacinio siurblio maitinimo įtampa 230 V
Cirkuliacinio siurblio tipas Grundfos UPM3 FLEX AS 15-70/130 mm (su 1 m. el.kabeliu ir kištuku)