Akcija
Kolektoriaus komplektas 5 ž. su debitomačiais, aut nuorintojais,  pajungimo antgaliais

Kolektoriaus komplektas 5 ž. su debitomačiais, aut nuorintojais, pajungimo antgaliais

Gamintojas: Rumet (Lenkija)
Prekės kodas: 60ecs050c
Ar turime: Sandėlyje
234.80€ 140.88€
Be mokesčių: 116.43€

Turimi variantai

*

Žalvarinis reguliuojamas kolektorius su debitomačiais  5  žiedai +  2 autotomatiniai nuorintojai +  10 antgalių vamzdžiams pajungti (diametras pasirinktinai - 16, 18, 20)

Gamintojas RUMET (Lenkija)

Kolektoriai gaminami iš aukštos kokybės žalvario, tai užtikrina aukštą gaminio kokybę

 Debitomačiai palengvina sistemos balansavimą, leidžia pasiekti maksimalų šildymo sistemos efektyvumą.

Žalvarinis reguliuojamas kolektorius su debitomačiais naudojamas vandens srautui grindų ar radiatorinio šildymo sistemoje valdyti. Kiekvienas šildymo sistemos vamzdelis prijungtas prie kolektoriaus, o tai leidžia valdyti vandens srautą ar šilumos kiekį kiekviename pastato kambaryje atskirai.  Kolektorius sudarytas iš tiekimo ir grąžinimo kolektorių. Tiekimo kolektorius leidžia atjungti kiekvieną žiedą, o srauto matuoklis (debitomatis) leidžia subalansuoti tolygų šildymą ir srautus. Grąžinimo kolektorius turi integruotus  vožtuvus, kurie užtikrina optimalų hidraulinį sistemos balansą.  Vožtuvai gali būti valdomi elektroniniu būdu naudojant termines pavaras arba jie gali veikti naudojant tiesioginio veikimo temperatūros reguliatorių. 

 Komplekte:  kolektorius su nipeliais, tvirtinimo detalės, debitomačiai kiekvienam žiedui, uždarymo ventiliai kiekvienai atšakai, grįžtamo srauto ventilių pajungimas M30-1,5. tinkamas el.pavaroms

Maks. darbinis slėgis 5 BAR.

Atstumas tarp pajungimo ašų 235mm, diametras 1"

Kolektoriaus ilgis 300mm