Akcija
GFP  reguliuojami kolektoriai su debitomačiais 10  žiedų  ( komplektas)

GFP reguliuojami kolektoriai su debitomačiais 10 žiedų ( komplektas)

Gamintojas: GF POLSKA (Lenkija)
Prekės kodas: GFP100010k
Ar turime: Sandėlyje
406.00€ 263.90€
Be mokesčių: 218.10€

Turimi variantai

*

Žalvarinis reguliuojamas kolektorius su debitomačiais  10 žiedų , automatiniais nuorintojais ( 2 vnt) ,  20 antgalių vamzdžiams pajungti (diametras pasirinktinai - 16, 18, 20) 

Kolektoriai gaminami iš aukštos kokybės žalvario, tai užtikrina aukštą gaminio kokybę

 Debitomačiai palengvina sistemos balansavimą, leidžia pasiekti maksimalų šildymo sistemos efektyvumą.

Žalvarinis reguliuojamas kolektorius su debitomačiais naudojamas vandens srautui grindų ar radiatorinio šildymo sistemoje valdyti. Kiekvienas šildymo sistemos vamzdelis prijungtas prie kolektoriaus, o tai leidžia valdyti vandens srautą ar šilumos kiekį kiekviename pastato kambaryje atskirai.  Kolektorius sudarytas iš tiekimo ir grąžinimo kolektorių. Tiekimo kolektorius leidžia atjungti kiekvieną žiedą, o srauto matuoklis (debitomatis) leidžia subalansuoti tolygų šildymą ir srautus. Grąžinimo kolektorius turi integruotus  vožtuvus, kurie užtikrina optimalų hidraulinį sistemos balansą.  Vožtuvai gali būti valdomi elektroniniu būdu naudojant termines pavaras arba jie gali veikti naudojant tiesioginio veikimo temperatūros reguliatorių. 

 Komplekte:  kolektorius su nipeliais, tvirtinimo detalės, debitomačiai kiekvienam žiedui, uždarymo ventiliai kiekvienai atšakai, grįžtamo srauto ventilių pajungimas M30-1,5. tinkamas el.pavaroms

Maks. darbinis slėgis 10 BAR.

Atstumas tarp pajungimo ašų 210 mm, diametras 1"

Kolektoriaus komplekto ilgis ilgis 550 mm