WILO STAR-Z NOVA 15 cirkuliacinis siurblys

Gamintojas: Wilo (Vokietija)
Prekės kodas: 4132760
Ar turime: Sandėlyje
245.00€
Be mokesčių: 202.48€

WILO STAR-Z NOVA 15 karšto vandens cirkuliacinis siurblys

WILO cirkuliaciniai siurbliai gali būti skirti grindiniam šildymui, radiatoriniam šildymui, geriamam vandeniui, šaldymo, kondicionavimo, vėdinimo ir vandentiekio sistemoms. Cirkuliacinis siurbliukas gali būti skirtas ir naudojimui saulės kolektorių sistemose. Paprastas WILO cirkuliacinio siurbliuko greičio nustatymas, reguliavimas, nesudėtingas montavimas, maža kaina, atsiliepimai, WILO cirkuliacinių siurblių gamintojas garantuos jog ilgai naudotas cirkuliacinis siurblys nepraras efektyvumo, ekonomiškumo, tikslumo bei savo darbą atliks nepriekaištingai taupydamas energiją.

Wilo Star-Z NOVA – naujas siurblių karšto vandens vandentiekio sistemai individualiuose namuose standartas. Šis aukšto efektyvumo siurblys, palyginti su įprastu siurbliu, sutaupo iki 80 proc. elektros energijos. Taupumas pasiektas dėl itin mažos siurblio galios – vos 2–4,5 W. Šis siurblys yra su sinchroniniu varikliu, kuris yra kur kas ekonomiškesnis už įprastus variklius.

Be to, Wilo Star-Z NOVA – tai vienintelis individualiam namui skirtas karšto vandentiekio cirkuliacijos siurblys, tinkamas pumpuoti iki 20 dH° kietumo vandenį. Taigi šis siurblys susidoroja su itin kalkingu vandenu ir be jokių apribojimų gali būti naudojamas ir tuose regionuose, kur vanduo itin kalkingas.

Siurblio nerūdijančio plieno darbaratis atitinka aukščiausius patikimumo ir higieniškumo reikalavimus. Toks darbaratis neleidžia atsirasti vandenyje bakterijoms ir korozijai.

CHARAKTERISTIKOS

Tipas:

Geriamam vandeniui

Ilgis, mm:

84

Paskirtis:

Karštas buitinis vanduo

Diametras:

15

Slėgis, bar:

10

Maksimalus kėlimo aukštis, m:

1

Fazė:

1

Pagal gamintoją:

WILO