Akcija
Kolektoriaus komplektas 12 ž. su debitomačiais, aut nuorintojais,  pajungimo antgaliais

Kolektoriaus komplektas 12 ž. su debitomačiais, aut nuorintojais, pajungimo antgaliais

Gamintojas: Rumet (Lenkija)
Prekės kodas: 60ecs012c
Ar turime: Sandėlyje
502.90€ 301.74€
Be mokesčių: 249.37€

Turimi variantai

*

Žalvarinis reguliuojamas kolektorius su debitomačiais  12  žiedų +  2 autotomatiniai nuorintojai +  24 antgaliai vamzdžiams pajungti (diametras pasirinktinai - 16, 18, 20)

Gamintojas RUMET (Lenkija)

Kolektoriai gaminami iš aukštos kokybės žalvario, tai užtikrina aukštą gaminio kokybę

 Debitomačiai palengvina sistemos balansavimą, leidžia pasiekti maksimalų šildymo sistemos efektyvumą.

Žalvarinis reguliuojamas kolektorius su debitomačiais naudojamas vandens srautui grindų ar radiatorinio šildymo sistemoje valdyti. Kiekvienas šildymo sistemos vamzdelis prijungtas prie kolektoriaus, o tai leidžia valdyti vandens srautą ar šilumos kiekį kiekviename pastato kambaryje atskirai.  Kolektorius sudarytas iš tiekimo ir grąžinimo kolektorių. Tiekimo kolektorius leidžia atjungti kiekvieną žiedą, o srauto matuoklis (debitomatis) leidžia subalansuoti tolygų šildymą ir srautus. Grąžinimo kolektorius turi integruotus  vožtuvus, kurie užtikrina optimalų hidraulinį sistemos balansą.  Vožtuvai gali būti valdomi elektroniniu būdu naudojant termines pavaras arba jie gali veikti naudojant tiesioginio veikimo temperatūros reguliatorių. 

 Komplekte:  kolektorius su nipeliais, tvirtinimo detalės, debitomačiai kiekvienam žiedui, uždarymo ventiliai kiekvienai atšakai, grįžtamo srauto ventilių pajungimas M30-1,5. tinkamas el.pavaroms

Maks. darbinis slėgis 5 BAR.

Atstumas tarp pajungimo ašų 235mm, diametras 1"

Kolektoriaus ilgis 650mm