Apie mus

Šildymo , vėdinimo, vonios ir virtuvės įranga internetu pigiau! 

Kokybiškos, pasaulinių ir Lietuvos  gamintojų prekės – geromis kainomis. Taupyk laiką ir pinigus! 

Pagrindinė įmonės veikla - mažmeninė santechnikos ir šildymo įrangos prekyba bei santechnikos darbai.
Padėsime jums savus namus padaryti šiltus ir jaukius. Parinksime būsto širdį (šilumos siurblį, kieto kuro, dujinį katilą) sukursime jaukią šilumą (radiatoriai, grindinis šildymas) malonų klimatą (kondicionieriai, ortakiai) pasirūpinsime, kad nesibaigtų karštas vanduo (vandens šildytuvai, recirkuliaciniai siurbliai). Rytais pažadins, maloni dušo srovė (dušo kabinos, dušo galvos, maišytuvai, unitazai, bide).


Savo klientams suteikiame pilną paslaugų paketą: konsultuojame, pristatome ir įrengiame tiek šildymo sistemas, tiek ir atskirus prietaisus.
Suteikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.


Ilgametė įmonės darbo patirtis ir sukauptas profesionalumas užtikrina kokybišką darbą ir klientų poreikių patenkinimą.
Siekdami žengti kartu su šiuolaikinio verslo naujovėmis ir tendencijomis, plėtojame savo veiklą perspektyvioje elektroninės komercijos srityje. Tai suteikia plačias prekių paieškos galimybes pirkėjams, kurie neturi galimybės ar noro fizinei prekės paieškai, konsultacijoms, kainų lyginimui, alternatyvų svarstymui ar važinėjimui į parduotuves, o galiausiai ir pačiam pirkimui.
Klientas gali pasinaudoti e-parduotuvės www.raisantas.lt pranašumais, kurie leidžia visą procesą padaryti paprastesniu, greitesniu, patogesniu, o svarbiausia - suteikiančiu galimybę sutaupyti.

 

 

 

Darbo laikas:

  • I: 8:00-17:00
  • II: 8:00-17:00
  • III: 8:00-17:00
  • IV: 8:00-17:00
  • V: 8:00-17:00

Pietų pertrauka: I-V :12.00-13.00